Prosinec 2009

Popelka

26. prosince 2009 v 19:00 | mISs piNk |  Jednodílné komiksy The Sims 2
31. prosince 2008 v 23:00 | © Lovelysims team | Silvestr na Lovelysims
Byla jednou jedna dívka, které zemřela maminka. Její otec si vzal novou ženu s dcerou
Klotyldou. Nová macecha ale vůbec nebyla hodná, naopak, byla zlá a pyšná a stejně tak její dcera Klotylda.
Otec se ale nevyrovnal se smrtí Popelčiny maminky a tak krátce na to žalem zemřel. Popelka
zůstala sama s macechou a nevlastní sestrou v jejich chalupě.
Macecha zdědila chalupu a z Popelky udělala služku.

3.díl Ten nebo ten?

25. prosince 2009 v 23:32 | mISs pink |  Hra na třetího..
Clik c.č.!_!

Jak zesvětlit nebo ztmavit vlasy?

25. prosince 2009 v 21:36 | mISs pink |  For Girls

Obarvit a zesvětlit vlasy jde i přírodní cestou!

Pokud máme barvené vlasy, chceme, aby nám barva dlouho vydržela. K tomu může pomoci i šetrné ošetření bylinkovými kúrami. Ty vám neposlouží pouze k udržení si barvy vlasů nebo ke zlepšení jejich kvality. Bylinkové a přírodní nálevy mohou vlasům také změnit barvu, zesvětlit je, nebo naopak jim pomoci ztmavnout. Takže vlasy si můžete obarvovat i čistě přírodní cestou.
Pro blondýny je užitečná reveň, která se používá k zesvětlení vlasů, podobně jako známější heřmánek.

Jak si zesvětlit vlasy pomocí reveně (revarbory)

Jemně umletý kořen reveně smíchaný s vodou na hustou kaši, do kterého dáme šťávu z půlky citrónu, necháme působit na vlasech 15 minut a spláchneme vlažnou vodou. Blondýnky mohou získat i rusý odstín vlasů, když uvaří 150 g kořene reveně v 500 ml bílého vína. Roztok se vaří tak dlouho, až se jeho objem sníží na polovinu. Získaný zesvětlovač se pak vtírá do vlasů.

Zesvětlující kúra pro blondýny pomocí heřmánku a měsíčku

Pro zesvětlující kúru již nebudete potřebovat peroxid. Vyzkoušejte BIO cestu ke světlým vlasům! Potřebujeme 3 polévkové lžíce čerstvého heřmánku a stejné množství měsíčku, 75 ml vody a šťávu ze 3 citrónů. Bylinky přelijeme vroucí vodou a necháme 20 minut louhovat, scedíme a přidáme citrónovou šťávu. Kúra by se měla aplikovat za slunného počasí a nechat na vlasy působit zároveň sluníčko. Je potřeba zajistit, aby neskapával roztok do očí - výhodou jsou krátké vlasy. Použitá směs vlasy vysušuje, proto po ní aplikujeme kvalitní kondicionér - nebo olivový olej.

Zvýrazněte svůj blond odstín pomocí citronové šťávy!

Blondýny mohou také ke zvýraznění barvy použít citrónový roztok - citrónovou šťávou potíráme po umytí opakovaně vlasy.

Ještě větší zrzkou můžete být za pomoci pilátového kořene!

Zrzavé vlasy zvýrazníme nálevem z pilátového kořenu. Polévkovou lžíci pilátu lékařského zalijeme 250 ml vroucí vody a necháme louhovat čtvrt hodiny. Nálev použijeme na umyté vlasy.

Chcete se obarvit na červeno nebo zrzavo?

Odstíny od červené až po zrzavé vlasy získáme rozemletím 60 ml sušených květů měsíčku lékařského, který smícháme se 125 ml červené heny. Vše pak zalijeme 750 ml vroucí vody. Aplikujeme za použití rukavic tak, abychom si nezamazali henou pokožku. Při práci s henou se nesmí používat kovové předměty, nejlépe ji naneseme dřevěnou špachtličkou nebo lžící. Na vlasech necháme pod igelitem působit asi 40 minut. Pak vlasy pečlivě opláchneme a umyjeme.

Heny existuje několik odstínů, takže se dají použít i tmavší odstíny, které vlasy zbarví výrazněji na tmavo. Pro velmi tmavý odstín vlasů použijeme tmavou henu. Nebo si pro tmavý odstín můžeme vyrobit i pastu z 75 ml sušeného indiga, stejného množství levandule a slézu. Při práci rovněž nepoužíváme kovové předměty. Pastu na vlasech necháme působit až hodinu. Pak vlasy pečlivě opláchneme a umyjeme.

Vyrobte si nálev pro zintenzivnění tmavého odstínu vlasů

Nálev na ztmavení vlasů vyrobíme z 250 ml slupek z ořešáku černého a s 10 listy hroznového vína. Listy zalijeme 250 ml vína a stejným množstvím vody. Hodinu vaříme, scedíme a použijeme na opláchnutí vlasů po umytí.

2.díl Mysli na Carolane

22. prosince 2009 v 12:04 | miSs piNK |  Hra na třetího..


CLik c č.!

1.díl Začalo to polibky

21. prosince 2009 v 21:50 | mISs piNk |  Hra na třetího..
Clik c.č.!


Úvod

21. prosince 2009 v 21:34 | mISs piNk |  Hra na třetího..

Carol:Má za tátu Zaca a mámu Ashley..Věnuje se zpěvu protože chce být zpěvačka..vystupuje v pěvecké soutěži America Wanted Superstar..
Oblíbenou barvu má černou..

Zac:16tiletá dcera Carol ho svým zpěvem štve,ale nenadělá s tím nic..Ashley miluje z celého srdce..Má rád modou barvu a dobré jídlo..Hraje fotbal..

Ashley:Taková hlava rodiny..stará se o domácnost,o dceru a manžela..miluje nakupování a nesnáší vaření..Miluje fialovou barvu a je shopaholička..na svého Zaca neustále žárlí..zatím bezdůvodně..

:(Pozastavení

7. prosince 2009 v 15:33 | miSs piNk |  Deníček a já...
Ve škole sem dneska dostala 1,1 a 5 z fyziky..
Trojky mi vychází z fyziky,češtiny,matiky,dějáku a zemáku..
Nemůžu přinést 5trojek na vysvědčení!Možná i víc..
Takže..
Blog mi už moc ani nebaví..
A učit se pstě musim..
Takže pozastavuju blog na dobu NEURČITOU!_!
Vůbec nevim,jak se mám učit..zpaměti ne..
Nevím..Nemá někdo nějakou taktiku,jak se něco naučí a dostane za jedna?Nemá skoro žádné jedničky...:(A to sem v 7.třídě..