Prosinec 2008

Přihlášky do VGS....↓

31. prosince 2008 v 11:43 | Andrejka |  Soutěže
Image and video hosting by TinyPicMno tak jsem se rozhodla udělat VGS-velkou grafickou soutěž........
Na mém blogu je poprvý...
1)Tvojí přezdívku
2)Tvůj blog
3)Proč ses přihlásila do soutěže
4)Líbí se ti můj blog?
STOP přihlášky do 10.1.08

31.1.08-Poslední den roku 2008!

31. prosince 2008 v 11:36 | Andrejka |  Deníček a já...
Takže...Teď sem přišla z Hypernovy,ani jednu věc HSM jen knížku na rok 2009,za 250Kč,tu si můžou nechat,protože v ní je jen o těch HSMácích a luštění atd.
Tak půjdeme asi etě do Tesca,tam sem viděla voňavku,náramek,šminky,deníček na kód ale ne,a ten chci nejvíc....:(:(:(
A co vy,jak ste začali poslední den roku 2008?Já spala do 10:08h. a jinak děkuji SB Jahůůdce,za to že se mi pokusila pomoct,ale bohužel je to moc drahé...Chete říct cenu která by mi vyhovovala?
ZADARMO!!
BOhužel,nic neni ZADARMO!
Ani blog,protože se musí platit net a blog je na netu....
Mno nic...TááKže!
SB=*IN LOVE*

Líbí?

HSMánie u mě útočí!!!PotřeBuju HSM věcičKy!!

30. prosince 2008 v 22:21 | Andrejka |  Deníček a já...
Kabelka↑
Povlečení↑
BOx na časáky↑
Krabička↑
Peněženka↑
Sada do school↑
Na časáky(do vnitř se strkají teď nwm jak se to menuje)↑
Odznáčky↑
špeRkovnice↑
Pouzdro na mobil↑
Plech. penál↑
PotžeBůJů asPoň povlečeNí,špeRkovniCi,oDznáčky,krabičku,kabeLku,pouZdro na moBIl
Pište líBí ci to kVánoCům boHužel až dalšiM:(
NiC jinýHO jeN HSM věCi!!!Ciii too!

Horsefeathers

30. prosince 2008 v 17:43 | Andrejka |  Značky
Logo značky HorsefeathersPříběh značky Horsefeathers je povídáním o nadšeném snowboardistovi, který sportu věřil již v roce 1989, kdy byl ještě doslova v plenkách.
Společně s několika málo dalšími nadšenci si ve volných chvílích v Kanadě načrtávali vlastní potisky na trička a vytvářeli tak unikátní návrhy oblečení, které řádně vybočovaly z tehdejšího stylu oblékání. Ona pohádka ale měla poměrně smutný konec a celé uskupení se bez většího humbuku v roce 1992 zase rozpadlo.

Ukázka oblečení Horsefeathers

Oblečení značky Horsefeathers
Na lepší časy se začalo blýskat až v o dva roky později a to rovnou v České republice. Zde se podařilo nashromáždit většinu nadějných návrhů, ty byly dále zpracovány a vznikla první kolekce určená pro vyznavače skate a snowboard kultury. Nasbíraných materiálů ale bylo dostatek i pro sérii další a tak se vlastně rozjel celý oděvní kolotoč pokračující až do dnešní doby.
Samozřejmě že ale Horsefeathers bundy a Horsefeathers mikiny v dnešních obchodech nejsou ty samé jako tomu bylo na počátku - došlo k výraznému zlepšení materiálu a celkové kvality. Co se způsobu získávání nápadů týče, na tom se nezměnilo téměř nic. Opět se totiž do vývoje notnou částí zapojují sami jezdci, pro něž není skateboarding a snowboarding jen koníčkem, ale denním chlebem a životním stylem. A tito stejně jako u jiných značek patří k oficiálnímu týmu Horsefeathers.
<a href="http://www.mojeznacka.cz/horsefeathers"><img src="http://www.mojeznacka.cz/moje/horsefeathers.gif" border="0" alt="Miluju oblečení Horsefeathers!"><br />Miluju značku Horsefeathers!</a>

Adidas

30. prosince 2008 v 17:39 | Andrejka |  Značky
Logo značky AdidasPro některé možná bude překvapivé, že úspěšná sportovní firma jako je Adidas (pozor, není to Addidas ani Adiddas!) nepochází z Ameriky, nýbrž od našich sousedů, z Německa. Vzhledem k velikosti produkce zaslouženě patří k největšímu výrobci sportovního oblečení na evropském kontinentě, přičemž v porovnání se zbytkem světa je na velmi slušném druhém místě. Adidas je členem většího uskupení pojmenovaném Adidas Group, kam spadají také značky Reebook, TaylorMade specializující se na golf a Rockport.

Ukázka produktů Adidas

Oblečení značky Adidas
Většině se pod pojmem Adidas okamžitě vybaví charakteristický znak složený ze tří širších a různě dlouhých čárek. Tento motiv je vedle samostatných kusů oblečení možno nalézt také v samotném logu značky.
Fotografie Adolfa DassleraOpravdový příběh vzniku této továrny na "peníze" a sportovní zboží je překvapivě poetický. Na počátku stál Adolf ("Adi") Dassler, který začal poté co se navrátil z první světové války vyrábět v kuchyni své matky boty. V roce 1924 se k němu přidal Rudolf ("Rudi") Dassler a bratři spolu dokázali prodat přes 200 000 botů před začátkem druhé světové války a to pod značkou Gebrüder Dassler Schuhfabrik.
V roce 1948 ale bylo jejich slibně se vyvíjející spolupráci konec, jejich cesty se rozešly a Adolf stál na počátku firmy Adidas, zatímco Rudolf naopak založil dodnes taktéž významnou značku Puma. Samotný název Adidas je pak považován za zkratku z hesla All Day I Dream About Sports (Celý den sním o sportu), ve skutečnosti ale vzniknul jako zkratka z Adi pocházející ze jména Adolf a Das z jeho příjmení.
Bota Adidas SuperstarPo zbytek existence ale nebyla výroba natolik idylická, jako by se mohlo zdát a v roce 1989 a v několika následujících měsících totiž firma stála na pokraji krachu. Zakladatel totiž umírá a firmy se ujímá Tapie, jež ji za několik let držení dovede do toho stavu, že již není nadále ani schopna splácet půjčky vůči bankám a to i přes to, že přesunul výrobu do Asie a jako propagační tvář najal královnu popu Madonnu. Proto je nakonec firma prodána muži jménem Robert Louis-Dreyfus. Tapie o nějakou dobu později prohlásil naprostý bankrot a dokonce strávil nějakou dobu ve vězení.
V druhé polovině 90. let minulého století se firma zvládla vyhrabat ze dna, dokonce zakoupila lyžařskou firmu Salomon, kterou ale také o nějakou dobu později prodává. V roce 2005 se pak na trh dostává Adidas 1, první bota, která v sobě má poměrně silný mikroprocesor schopný i složitých výpočtů. Ze smlouvy uzavřené v roce 2006 vlastně firma čerpá dodnes - týkala se totiž toho, že se Adidas stal jediným dodavatelem oblečení pro NBA.
Produktová linie firmy je v současnosti neuvěřitelné obsáhlá. Adidas vyrábí speciální běžecké boty, výbavu na fotbal, kde firmu podporuje používáním jejich výrobků spousta významných sportovců v čele s Davidem Backhamem, Petrem Čechem, Kaká či Zinédine Zidane. Adidas taktéž má sérii oblečení určené pro lakros a další sporty. Ostatně jejich aktuální marketingové heslo je Impossible is Nothing čili v překladu Nic není nemožné, což myslím dostatečně vystihuje jejich obsáhlou sérii produktů všech možných sportovních zařazení. V současnosti má Adidas všechny věci rozděleny do řad Adidas Performance (sportovní a funkční výrobky) a Adidas Originals (stylové a trendy výrobky pro volný čas).
<a href="http://www.mojeznacka.cz/adidas"><img src="http://www.mojeznacka.cz/moje/adidas.gif" border="0" alt="Miluju Adidas!"><br />Miluju značku Adidas!</a>

Quiksilver

30. prosince 2008 v 17:39 | Andrejka |  Značky
Logo značky QuiksilverQuiksilver (nikoliv Quicksilver - to "c" tam opravdu nepatří!) se od ostatních značek na trhu liší především svým širokým záběrem a množstvím odvětví, na které se tato firma orientuje. Quiksilver totiž pod sebou sdružuje několik dalších věhlasných značek v čele s Roxy (dámská odnož Quiksilver), Rossignol (značka specializující se na vybavení do hor - ta byla ale v roce 2008 čerstvě prodána za ohromnou částku), DC (legendární skatová firma vyrábějící oblečení a zejména boty pro skateboarding). Dále je to také Raisins, Radio Fiji specializující se na doplňky pro surfery a Dynastar, Lib Technologies, Gnu, jež jsou známy na trhu s vybavením pro snowboarding.

Ukázka oblečení značky Quiksilver

Oblečení značky Quiksilver
Samotný Quiksilver pochází z Huntington Beach v Kalifornii. Typické je logo, o jehož původu možná příliš nevíte. Předlohou se stala dřevěná rytina The Great Wave off Kanagawa, kterou má na svědomí japonský umělec Hokusai. Samotné logo potom vyobrazuje obrovskou vlnu s horou, to vše umístěné na červeném pozadí.
Společnost vedle oblékání nabízí také velké množství bočních projektů jako je kupříkladu Quiksilver Travel, což je možnost jak vycestovat do exotických lokací za sněhem a surfováním. K destinacím se řadí kupříkladu Peru nebo Costa Rica. Novinkou je také edice Quiksilver Women's, jež má být představena koncem roku 2008 a jde o oblečení orientované na ženy od 18 do 24 let.

Quiksilver Women's - nová řada tradiční značky pro dívky

Na počátku při vzniku Roxy bylo vybráno šest vizionářek, čili kreativních slečen, jež se doposud věnovaly nezávislé činnosti. Nyní ale měly spojit síly dohromady a pracovat na řadě společných projektů sloužících k propagaci značky. Najdeme mezi nimi jak mnoho designerek, tak i bloggerku píšící o módě nebo zpěvačku a skladatelku textů v jednom. Všechny společně se pak usadily v Los Angeles a dlouhou dobu pracovaly na tváři značce Quiksilver Women's.
Produkty Quiksilver jako mikiny, trička, boty, bundy, hodinky a další můžete zakoupit jak na internetu, tak třeba v některém z šestiset obchodů, které tato značka sdružuje po celém světě. Také u nás se jich několik nachází a mnohdy mají oddělený sektor pro Roxy.
S takto obrovskou firmou samozřejmě musí přijít i monstrózní sponzoring co se nadšených sportovců týče. V současnosti jde o zhruba 500 špičkových vyznavačů extrémních sportů (snowboard, surfování, lyže, skateboarding). Při bližším prozkoumání seznamu jmen byste jistě narazili na Kellyho Slatera nebo Tonyho Hawka. Sponzoring se taktéž týká turnaje Quiksilver Pro surfing, jež je pořádán pravidelně v Austrálii a Francii.
<a href="http://www.mojeznacka.cz/quiksilver"><img src="http://www.mojeznacka.cz/moje/quiksilver.gif" border="0" alt="Miluju Quiksilver"><br />Miluju značku Quiksilver!</a>

Puma

30. prosince 2008 v 17:38 | Andrejka |  Značky
Logo značky PumaSpolečnost Puma, jejíž prapůvod leží stejně jako v případě Adidasu v Německu, patří v současnosti k nejrozšířenějším a nejvýdělečnějším firmám co se produkce sportovní obuvi a dalšího vybavení pro sport týče. Pro někoho se tato značka stala synonymem pro boty, Puma toho však nabízí mnohem více - v kolekci oblečení najdete kromě bot také kabelky, tašky, trička nebo třeba mikiny.

Ukázka oblečení Puma - boty, tričko, taška

Oblečení značky Puma
Historie firmy Puma je do jisté míry spjata s historií Adidas, jelikož zakladatelé obou firem byli bratři. V matčině přádelně tehdy Rudolf a Adolf Dasslerovi začali už před první světovou válkou vyrábět své první boty. Jejich cesta k bohatství byla rozhodně zasloužená a vydřená, občas totiž měli problémy s dodávkou elektrické energie, kterou si museli nahrazovat generováním vlastní za pomocí fyzické síly.
Oblečení Puma na golfJejich kroky se ale kvůli 2. světové válce nakonec rozešly. Oba do ní vstoupili jako sympatizanti nacistické strany, ovšem Rudolf je jí podstatně oddanější vzhledem ke své dřívější vojenské historii. Jedna špatně pochopená poznámka Adolfa dokázala bratra rozohnit natolik, že jej následně považoval i za udavače, kvůli kterému měl posléze problémy. Bratři se posléze již nikdy neudobřili, pracovat spolu nemohli a dokonce i když jsou pohřbeni na stejném hřbitově, jsou jejich hroby co možná nejdále od sebe.
Po skončení války si tedy Adolf zakládá Adidas a Rudolf svou firmu pojmenuje Ruda, což bylo záhy změněno na Puma Schuhfabrik Rudolf Dassler. Vzhledem k tomu že stále bydleli ve stejném městě, bylo i jeho obyvatelstvo rozděleno na dva tábory, přičemž dokonce i některé bary a obchody byly obecně známy jako služby pro příznivce té či oné značky.
Oblečení PumaV roce 1989 prodali synové Rudolfa svůj minoritní podíl ve společnosti švýcarskému zájemci - Cosa Liebermann SA. V současnosti pak má Puma téměř 8000 zaměstnanců a distribuuje své výrobky do více než 80 států světa. V každém z nich má gigant Puma značně rozličné aktivity - v Japonsku finančně pomáhá na světlo světa anime filmům, jinde se zapojuje do motoristického průmyslu a to prostřednictvím produkce speciální obuvi a oblečení pro závodníky, kterou nabízí jak závodníkům F1 tak i NASCAR. Dále byla Puma sponzorem Fifa World Cup 2006 a spolupracuje se značkami jako je BMW a Ferrari. Dále firma sponzoruje desítky sportovců ze všech možných odvětví.
Puma je známá zejména díky sponzorovaným fotbalistům, mezi které se řadí jména jako Pelé, Eusébio, Johan Cruijff, Enzo Francescoli, Diego Maradona, Lothar Matthäus, Kenny Dalglish a Didier Deschamps. Během olympijských her v Pekingu v roce 2008 se Puma zviditelnila také díky atletovi Usianu Boltovi, který reprezentujíc značku pokořil celkem čtyři světové rekordy za sebou. V Austrálii pro změnu Puma sponzoruje některé týmy zdejší fotbalové ligy a v Americe se pro změnu proslavila za pomocí basketbalového týmu New York Knicks.
<a href="http://www.mojeznacka.cz/puma"><img src="http://www.mojeznacka.cz/moje/puma.gif" border="0" alt="Miluju značku Puma!"><br />Miluju značku Puma!</a>

DC Shoes

30. prosince 2008 v 17:37 | Andrejka |  Značky
Logo značky DC ShoesDC Shoes je oficiální název firmy, který je známý spíše pod zkráceným výrazem DC (v češtině tedy boty DC). I když by otrocký překlad mohl vést k tomu, že se společnost věnuje pouze výrobě obuvi, není to ani zdaleka pravda. DC Shoes se specializují téměř na všechny druhy extrémních sportů počínaje klasikami jako je skateboading, snowboarding až přes BMX, motokros, rallye závodění a surfování. Ve všech těchto oblastech pak naleznete kusy oblečení určené jako pro kluky, tak i holky a děti. Ti všichni mohou vybírat z široké nabídky, která obsahuje především boty DC (dámské i pánské), mikiny DC, trika DC a spoustu dalších zajímavých věcí.

Ukázka oblečení - boty DC a jiné

Oblečení, především pak boty značky DC
DC Shoes (boty DC) je značka populární také mezi celebritami a jinými hvězdami populárního nebe. Mezi nejznámější obdivovatele této značky patří například bubeník Travis Barker, člen dnes již zaniklé punkové skupiny Blink 182, který pro DC jednou navrhnul dokonce své vlastní boty jménem Alias Remix. Dalším populárním umělcem, který se netají svou oblibou k botám značky DC, je Mike Shinoda ze skupiny Linkin Park, známý také z nově vzniklého uskupení Fort Minor. A pro další příklady bychom nemuseli chodit příliš daleko - v botách DC rád chodí rapper Lil Wayne, herec Adam Sandler, svého času značku milovala dnes již zesnulá zpěvačka Aaliyah a mnozí další.
Co se historie týče, samotná firma DC Shoes byla založena roku 1993 ve městě Vista v prosluněné Kalifornii. Písmena DC původně značily zkratku název Droors Clothing Footwear, ale od toho firma pár let po své založení upustila. Později dostala značka jednodušší název DC Shoes a v roce 2004 se stala součástí kolosu jménem Quiksilver.
<a href="http://www.mojeznacka.cz/dc-shoes"><img src="http://www.mojeznacka.cz/moje/dc.gif" border="0" alt="Miluju DC!"><br />Miluju značku DC!</a>

RoXy

30. prosince 2008 v 17:29 | Andrejka |  Značky


Logo značky RoxyRoxy vesměs nelze považovat za samostatnou značku, je totiž poměrně silně spjata s gigantem jménem Quiksilver. Pokud bychom chtěli být zcela přesní, jedná se o oddělenou dámskou kolekci se svým vlastním logem. Po důkladném prohlédnutí ale sami zjistíte, že se značka nápadně podobá logu Quiksilver - opět je tu charakteristická vlna a hora. Na logu Roxy se ale tento prvek objevuje hned dvakrát a to tak, že ornament dohromady na první pohled vypadá jako srdce. Název pro módu mladých dívek a žen vymyslel ředitel Quiksilveru, Bob McKnight, jenž se nechal zcela neoriginálně inspirovat jménem své dcery, Roxy McKnight.

Ukázka oblečení Roxy - trička, mikiny i zimní bundy

Oblečení značky Roxy
Oblečení sdružené pod značkou Roxy není jen reflektovaným pánským zbožím nýbrž sortimentem přímo vhodným pro slečny a tak nechybí oblečení pletené, tkané, džínsové a velký výběr šatů. Oblíbené zimní bundy RoxyVedle těchto specifických kousků je samozřejmě s logem Roxy možno nakoupit mnoho barevných mikin, širokou škálu triček a spousty dalšího. Hodně silnou pozici má značka i v dámském snowboardingu a kupříkladu zimní bundy Roxy jsou mezi dámami hodně oblíbené.
Roxy je tedy značka vhodná pro fanynky snowboardingu, skateboardingu či surfování. Ostatně s kolekcí vhodnou pro vodní sporty tato značka odstartovala už v roce 1990. Vzhledem k masivnímu zájmu ale velmi rychle rozšířila svůj sortiment až do podoby, v jakém jej známe dnes. Stejně jako "velký bratr" Quiksilver, také Roxy má svůj vlastní turnaj pro surfaře, respektive surfařky. Ten nese jméno Roxy Pro tournament a opět se odehrává v Austrálii a Francii.
P.S.Já maM roXy peněžeNku *IN LOVE*

proBlém!!!!S.O.S.!!

27. prosince 2008 v 21:57 | Andrejka |  Deníček a já...
Potřebuj usehnat filmík Mamma Mia CZ dabing na netu...nevíte kde pls. poraďte...do...30.12.08
Pp pište spěchááá!

Blog bude mít 1 narozeniny!

27. prosince 2008 v 21:55 | Andrejka |  Deníček a já...
Blog má za 10 dní narozky,tzn. 6.1.2009....Můj blogoušku,tak vše nej.!!!xD

Sestry v akci

27. prosince 2008 v 21:10 | Andrejka |  Filmy
Zloděj, který ukradl z muzea nádherný diamant, dostal dvojčata Olsenovy do pěkného průšvihu. Nejenže ho musí usvědčit před soudem ale zároveň, aniž to vědí, nechtěně ukrývají uloupený skvost u sebe. Opravdový zmatek ale nastává ve chvíli, kdy FBI zařadí Mary-Kate a Ashley do programu ochrany svědků. V Americe není místečko, kde by někdo slavné dívky nepoznal a jim nezbývá než se vydat za novým domovem do daleké Austrálie! Naše blondýnky mají na nové škole spoustu obdivovatelů i kamarádek a... zabijáky v patách. A jak si s nimi poradí? To uvidíte v téhle super komedii plné, zlodějů, policajtů, surfingu a ztřeštěných nápadů.


Sestry v akci
Sestry v akci
Sestry v akci
Sestry v akci
Sestry v akci
Sestry v akci
Sestry v akci
Sestry v akci
Sestry v akci
Sestry v akci
Sestry v akci
Sestry v akci
Sestry v akci
Sestry v akci
Sestry v akci
Sestry v akci
Sestry v akci
Sestry v akci
Sestry v akci
Sestry v akci
Sestry v akci

Sestry v Londýně

27. prosince 2008 v 21:09 | Andrejka |  Filmy
Mary-Kate a Ashley se ocitly ve městě nad řekou Temží, aby tam spolu s dalšími teenagery zkusili řídit celý svět. I při všech zmatcích, které na ně čekají, si buďte jisti, že obě blondýnky zažijí správnou dávku dobrodružství, legrace a ještě s nimi můžete vyrazit na mejdany, kde to frčí. Sestry Olsenovy zase řádí a vy musíte být u toho...
Sestry v Londýně
Sestry v Londýně
Sestry v Londýně
Sestry v Londýně
Sestry v Londýně
Sestry v Londýně
Sestry v Londýně
Sestry v Londýně
Sestry v Londýně
Sestry v Londýně
Sestry v Londýně
Sestry v Londýně
Sestry v Londýně
Sestry v Londýně
Sestry v Londýně
Sestry v Londýně
Sestry v Londýně
Sestry v Londýně
Sestry v Londýně
Sestry v Londýně
Sestry v Londýně
Sestry v Londýně
Sestry v Londýně
Sestry v Londýně
Sestry v Londýně
Sestry v Londýně
Sestry v Londýně
Sestry v Londýně
Sestry v Londýně
Sestry v Londýně
Sestry v Londýně
Sestry v Londýně
Sestry v Londýně

Sestry na Bahamách

27. prosince 2008 v 21:07 | Andrejka |  Filmy
Mary-Kate a Ashley tráví s rodiči zimní prázdniny v luxusním hotelu na Bahamách. Nemohou proto jet se svými kamarády na školní výlet na Hawai. A tak se obě rozhodnou vytěžit z nastalé situace co nejvíc: pořádně to rozjedou a prožijí obrovskou lásku!

Uprostřed jachet, soukromých letadel, surfařů, potápěčů, motorových člunů, ježdění na koních a procházek při měsíčku narazí obě dívky na tajemný starožitný prsten. Užijí si tak nejen báječné prázdniny, ale i dobrodružství, na jaké se jen tak nezapomíná.


Sestry na Bahamách
Sestry na Bahamách
Sestry na Bahamách
Sestry na Bahamách
Sestry na Bahamách
Sestry na Bahamách
Sestry na Bahamách
Sestry na Bahamách
Sestry na Bahamách
Sestry na Bahamách
Sestry na Bahamách
Sestry na Bahamách
Sestry na Bahamách

Pidihajzlík

27. prosince 2008 v 14:45 | Andrejka |  Filmy
Měla to být úplně běžná zakázka. Drobounký lupič klenotů Calvin Simms (Marlon Wayans) je najat, aby ukradl drahý královský diamant. Jeho zabedněný parťák Percy ale diamant upustil přímo do kabelky Vanessy Edwards (Kerry Washington - Ray) a jejich dokonalé plány tím poněkud pokazil. A tak když narážejí na Vanessina manžela Darryla (Shawn Wayans), který beznadějně touží po vlastním dítěti, nenapadá Calvina nic chytřejšího, než obléci plenky a hrát si na opuštěné dítě. V nové roli musí přetrpět spoustu ponížení a odporných rodinných vycházek. Hlavně však musí dostat drahokam zpět dřív, než ho jeho "noví" rodiče odhalí. Režie filmu se ujal Keenen Ivory Wayans (Někdo to rád blond).


Pidihajzlík

Deník princezny

27. prosince 2008 v 14:43 | Andrejka |  Filmy
Oscarová držitelka Julie Andrewsová, mladá debutantka Anne Hathawayová a Hector Elizondo (Pretty Woman) jsou hlavními hvězdami komedie Deník princezny, moderní variace na příběh o Popelce. Mia Thermopolisová (A. Hathawayová) je chytrá, ale šíleně stydlivá středoškolačka. Jejím jediným cílem je přežít každý den tak, aby si jí pokud možno nikdo nevšiml. Sen stát se neviditelnou vezme náležitě za své v okamžiku, kdy jí přísná babička sdělí šokující zprávu: Jsi skutečná princezna a budeš vládnout Genovii! Přestože se Mia brání, nakonec se začne učit královským povinnostem. Tím začíná komická transformace z nenápadné šedé myšky se stává dáma, kterou neustále provází popularita, závist spolužáků a všudypřítomné blesky fotoaparátů.


Deník princezny
Deník princezny
Deník princezny
Deník princezny
Deník princezny
Deník princezny
Deník princezny
Deník princezny
Deník princezny
Deník princezny
Deník princezny
Deník princezny
Deník princezny
Deník princezny
Deník princezny
Deník princezny
Deník princezny
Deník princezny

Deník princezny2:Královské povinnosti

27. prosince 2008 v 14:41 | Andrejka |  Filmy
Od chvíle, kdy jsme se rozloučili s princeznou Miou (ANNE HATHAWAY) na konci filmu Deník princezny, uplynulo pět let. Mia se mezitím stala okouzlující mladou ženou a je připravena vyrazit do Genovie, aby přijala svou roli ve zdejší královské rodině. Po příjezdu do paláce však zjistí, že její dny v roli princezny jsou sečteny - brzy přijde o svůj diadém a bude si muset nasadit královskou korunu. Jako by nestačilo, že se musí na své vládnutí pořádně připravit, je nyní Mia velmi žádaná. Starý genovijský zákon totiž vyžaduje, aby se budoucí královna ještě před svou korunovací vdala, a Mia proto nyní čelí nekonečné přehlídce nápadníků - a hledání toho pravého se pochopitelně neobejde bez spousty komických situací.
FotešKy↓
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnostiDeník princezny 2: Královské povinnosti
Deník princezny 2: Královské povinnosti

Shaun Baker - Could You, Would You, Should You

27. prosince 2008 v 13:32 | Andrejka |  Texty písniček
La, la, la, la, ....

If you could be king
Of all you survey
Only just for one day

Would it be good if you knew that you'd could?
Change your world for better

We all tend to dream
What wonders we have seen
We should take care of the things that are good
Don't you think now is the time that you should
Could you, would you, should you
Be caring
Could you, would you, should you


The world needs you now and you need it too
Whichever whatever be good and be true
Could you, would you, should you (repeat)

La, la, la, la, ....

Making a change you'd know that we could
Every day we have the power

Making a difference is all up to us
Change a world forever
And what would we do
For better or worse we choose

We should take care of the things that are good
Don't you think now is the time that you should
Could you, would you, should you
Be caring
Could you, would you, should you

The world needs you now and you need it too
Whichever whatever be good and be true
Could you, would you, should you (repeat)

La, la, la, la, ....

Ashley Tisdale-He said,She said

27. prosince 2008 v 13:29 | Andrejka |  Texty písniček

Ashley Tisdale - He Said, She Said - Překlad Čj | Text písně

už jsem se dodíval(a)
//<![CDATA[ window._uds_vbw_donotrepair = true; //]]> //<![CDATA[ function LoadVideoBar() { var videoBar; var options = { largeResultSet : !true, horizontal : true, autoExecuteList : { cycleTime : GSvideoBar.CYCLE_TIME_MEDIUM, cycleMode : GSvideoBar.CYCLE_MODE_RANDOM, executeList : ["Ashley Tisdale He Said, She Said - Překlad Čj"] } } videoBar = new GSvideoBar(document.getElementById("videoBar-bar"), document.getElementById("videoBar-player"), options); } // arrange for this function to be called during body.onload // event processing GSearch.setOnLoadCallback(LoadVideoBar); //]]>
Kluk se zrovna prochází, je tak svěží
Má přesně to, co potřebuje, aby zapůsobil
Jen se podívej, jak se obléká
Źádné mladistvé řeči jako Wooo
Dívka se prochází, zastavila dopravu
Posedne tvou mysl svými přednostmi
Takhle je Jessica Alba fantastická
Klasičtí kluci okamžitě vzdychají Ooh

Možná nás můžu vidět se takhle pohybovat
Možná nás můžu vidět se takhle dotýkat
baby, vidím nás se takhle líbat..
nepotřebujeme nic víc, řekl, řekla..
Možná nás můžu vidět se takhle pohybovat
Možná nás můžu vidět se takhle dotýkat
baby, vidím nás se takhle líbat..
nepotřebujeme nic víc, řekl, řekla..


--------------------------------------------------------------------------------


Ref.:
Řekl: Vyhráváš
Ona řekla: chlapče, kde jsi byl..?
Přestaň mluvit, prostě dosáhněme toho
Jako oni..
Řekl: jsi úžasná
Zeptala se: na co čekáš
Koneč rozvažování
Co děláš, prostě dosáhněme toho
Jako oni..

Kluk jedná jako kdyby nebyl žádný tlak
Dělá všechno pro to, aby mohl být s ní
řekne cokoliv, aby ji přesvědčil
Peníze utratil za diamanty, které ji poslal
Dívka si hraje na chladnou, ale je v tom
Miluje ten fakt, že je obdarována
Cokoliv udělá, ona se nad tím povznese
Cítí hříšnou lásku, jako oooh

Možná nás můžu vidět se takhle pohybovat
Možná nás můžu vidět se takhle dotýkat
baby, vidím nás se takhle líbat..
nepotřebujeme nic víc, řekl, řekla..
Možná nás můžu vidět se takhle pohybovat
Možná nás můžu vidět se takhle dotýkat
baby, vidím nás se takhle líbat..
nepotřebujeme nic víc, řekl, řekla..

Ref.:
Řekl: Vyhráváš
Ona řekla: chlapče, kde jsi byl..?
Přestaň mluvit, prostě dosáhněme toho
Jako oni..
Řekl: jsi úžasná
Zeptala se: na co čekáš
Koneč rozvažování
Co děláš, prostě dosáhněme toho
Jako oni..

Bridge
Jedna noc s tebou
Chlapče, jen jediná noc s tebou
všechny věci co můžeme dělat
každý den myslím na
jednu noc s tebou
nikdo jiný kromě nás dvou
všechny naše sny se můžou stát skutečností
když prostě budeme spolu..

Možná nás můžu vidět se takhle pohybovat
Možná nás můžu vidět se takhle dotýkat
baby, vidím nás se takhle líbat..
nepotřebujeme nic víc, řekl, řekla..
Možná nás můžu vidět se takhle pohybovat
Možná nás můžu vidět se takhle dotýkat
baby, vidím nás se takhle líbat..
nepotřebujeme nic víc, řekl, řekla..

Ref.:
Řekl: Vyhráváš
Ona řekla: chlapče, kde jsi byl..?
Přestaň mluvit, prostě dosáhněme toho
Jako oni..
Řekl: jsi úžasná
Zeptala se: na co čekáš
Koneč rozvažování
Co děláš, prostě dosáhněme toho
Jako oni..

Možná nás můžu vidět se takhle pohybovat
Možná nás můžu vidět se takhle dotýkat
baby, vidím nás se takhle líbat..
nepotřebujeme nic víc, řekl, řekla..
Možná nás můžu vidět se takhle pohybovat
Možná nás můžu vidět se takhle dotýkat
baby, vidím nás se takhle líbat..
nepotřebujeme nic víc, řekl, řekla..

Bude se ti to líbit
budeš to chtít
bude se ti to líbi
nepotřebuje nic víc, řekl, řekla
Bude se ti to líbit
budeš to chtít
bude se ti to líbi
nepotřebuje nic víc, řekl, řekla

DiploMky za vánOční bleSkovku...

27. prosince 2008 v 13:01 | Andrejka |  Bleskovky

Líbí???