Říjen 2008

Kdo má NEW časopis High school musical???????

30. října 2008 v 15:27 | Andrejka |  Muzikál ze střední
Máš časák HSM?Kolik stojí?Kdy vyšeL?PLS......POtřebuju to vědět chci si ho koupit ale už nikde neni!!!!Kdo ví ať na 100% odpoví!!!!DíkK ANdrejkaa
NEPLATÍ!!!!KONEC už ho neshánim!!Už ho mam doma!!!!NePsat,neshánět!!Phapa

Mam taky 2 blog!Na ten taky můžete chodit!!

28. října 2008 v 9:45 | Andrejka |  Deníček a já...
Mam taky 2 další blog,www.mrstisdale.blog.cz...Na ten taky PLS. choďte!Je o Ashley Tisdale a HSM!!CHci aby byl populární jako MiSs Tisdale.....A potom mam i 3 blog s Beruškou,www.ladybirdmonkey.cz,tam taky choďte pLS....Návětěvnost je malá,prosím,jsopu to krásné blogy jako ty Vaše,tak pls. pomocte zvětšit návštěvnost.....♥Děkuji Andrejka

Stíny podle barvy očí.....

27. října 2008 v 20:01 | Andrejka |  For Girls
Stíny podle barvy očí:)

×Modré oči
Prozař pomněnkové oči kontrastním teplým odstínem. Sáhni po oranžové a zemitých barvách, jako jsou čokoládová, mandarinková nebo neutrální oříšková.
Tip: Vytvaruj oko hnědou tužkou. Popraš víčka korálovou barvou ve dvou vrstvách. Tvůj pohled se prohloubí, když výrazněji nalíčíš víčka přesně v místě ohybu.
×Zelené oči
"Tvoje kočičí oči vyniknou, když je orámuješ růžovou nebo teplým tónem levandulové," radí Paul Starr, který líčí Kate Hudsonovou.
Tip: Pokud chceš získat sexy pohled faraonky Kleopatry, obtáhni víčko tekutou černou linkou. Tenký černý nákres skvěle kontrastuje s něžnými stíny a působí sexy!
×Hnědé oči
Hřejivé čokoládové oči osvěž chladivými modrými tóny. "Ve Tvé malířské paletě by se měl objevit odstín kobaltové nebo azurové modři. Chybět by neměla ani blankytná barva nebes," radí vizážista B. J. Gilian, který zdobí obličeje například zpěvačky Janet Jacksonové nebo herečky Jennifer Anistonové.
Tip: Ozdob oční střechy světle modrými třpytivými stíny. Dolní víčka obtáhni o odstín tmavší tužkou na oči. Díky tomuto osvědčenému triku získáš uhrančivý pohled, který zhypnotizuje i ostříleného lovce šelem.
× Zvýraznění očí
Dobře upravené obočí přitahuje pozornost k očím a vyvolává dojem, že jsou větší. Barva obočí by měla být v souladu s odstínem vlasů a celkovým barevným laděním make-upu. S očními stíny dosáhnete nepřeberného množství efektů.Mužete použít max. čtyři různé odstíny: neutrální jako podklad, hlavní barvu, tmavší tón pro zdůraznění a světlejší na prosvětlení. Účinným prostředkem jasnému vykreslení očí jsou oční linky. Závěrečnou tečkou jsou pečlivě nalíčené oči. Řasenku nanášejte už od vnitřního koutku oka a po obou stran řas.
Zdroj:princeznamiska.blog.cz

JaK doStat tříDní MrchU?

27. října 2008 v 19:59 | Andrejka |  For Girls


Mrcha č.1:

-Zlodějka úspěchů

›Situace: Učitel vás pověří, abyste popřemýšleli nad scénářem školní akademie. Několik nocí namáháš mozkové závity, až přijdeš na geniální nápad. Nerozvážně se jí svěříš - a druhý den po příchodu do třídy přihlížíš, jak se zářivým úsměvem sklízí pochvaly místo tebe.
››Jak ji vyřídíš: Sází na to, že budeš situací zaskočená a nebudeš se bránit, že jsi scénář vymyslela ty, a ne ona. Zůstaň v klidu a přede všemi nahlas prohlas: "Všichni si myslí, že ten scénář, o kterém jsem ti včera říkala, byl tvůj nápad. Nevíš, jak k tomu mohlo dojít?" Vmanévruješ ji do pozice, kdy ona bude rudnout a koktat trapné výmluvy. Varování: příště si své nápady nech radši pro sebe.

Mrcha č.2:

-Drbna falešná

›Situace: Má nevinné modré oči, mile se culí a všichni ji zbožňují. "Dneska ti to sekne, Hani, v těch džínách vypadáš skvěle," slyšíš ji cvrlikat směrem ke spolužačce a nejradši bys ji zadupala do země, protože jsi před chvílí zaslechla, jak Hanku drbe, že má v nových riflích velký zadek. A teď se vtírá do její přízně!
››Jak ji vyřídíš: Přímý útok nemá cenu. Kdo by ti uvěřil, že ona, andílek, někoho pomlouvá? Až ji příště nachytáš, jak drbe, ozvi se: "Udivuje mě, že o Hance takhle mluvíš. Jste přece kámošky." Pokud ti odsekne, že ti po tom nic není, klidně odpověz: "To se pleteš. A myslím, že by Hanku i ostatní mohlo zajímat, co o nich říkáš." Dojde jí, že by si mohla znepřátelit spoustu lidí. Když bude ve hře na kamarádku pokračovat, přistup k razantnější verzi, jak ji odrovnat. Nahraj její pomluvy na diktafon a o volné hodině je pusť spolužákům. Její kariéra andílka právě skončila:-)!

Mrcha č.3:

-Slečna Jedovatá

›Situace: Obvykle vládne partičce holek, z jejichž hloučku se ozývá posměšné chichotání. Shromažďuje kolem sebe holky bez vlastního názoru, které k ní obdivně vzhlížejí. Zesměšňuje všechny, kdo odmítají uznat její nepsanou pozici třídní královny.
››Jak ji vyřídíš: Tahle holka trpí nízkým sebevědomím, které si zvyšuje strefováním se do ostatních. Poznej proto její slabé místo a nech ji chytit se do vlastní pasti. Lenka (16) vypráví: "Do vedlejší třídy chodí jedna prima holka - Petra. Je na holky. Všichni to vzali v pohodě. Jen Alena od nás ze třídy se Petře posmívala. Jednou na školním dvoře říkala klukovi, kterýho se snažila sbalit, že než aby chodila do třídy s lesbou, radši by přešla na jinou školu... On jí odpověděl: 'Proč bys odcházela na jinou školu? Třeba bys nebyla její typ. Nebo se snad na tebe každý kluk ve škole vrhá?' Slyšelo to tehdy plno lidí a všichni se Aleně vysmáli!"

Mrcha č.4:

-Penězolapka

›Situace: Přátelí se jen s lidmi, ze kterých má užitek. Třídní génius za ni dělá úkoly, ze spolužaččina otce si udělala osobního šoféra a co víc - tvého dobrého kamaráda pobláznila svůdnými úsměvy, nechává si od něj kupovat dárky, a ty přitom moc dobře víš, že chodí s jiným. Tvůj zamilovaný kamarád si samozřejmě přes růžové brýle ničeho nevšiml.
››Jak ji vyřídíš: Její slabina spočívá v tom, že za své přítulné chování kočky domácí očekává, že jí každý snese modré z nebe. Teď se ale přepočítá. Domluv se s bráchou, že za něj budeš uklízet, když si vyzkouší roli 'sponzora' a pozve ji na večeři do luxusní restaurace. Až se číšník vytasí s tisícovkovým účtem, brácha se vytratí na záchod a už se nevrátí. Co myslíš, poběží ona domů vysypat prasátko, nebo si večeři odpracuje mytím nádobí:-)?

Mrcha č.5:

-Přebíračka kluků

›Situace: Je to mrcha všech mrch - snaží se ti přebrat kluka! Neustále kolem něj krouží a v tělocvičně mu lichotí, jaké má úžasné svaly. Vrchol byl, když se vetřela na tvůj večírek a pnula se po něm jako liána, zatímco ty ses starala o pohodlí hostů.
››Jak ji vyřídíš: Braň své teritorium, ale s chladnou hlavou! Ne, abys na ni začala ječet jako siréna. Přesně na to čeká, aby z tebe udělala žárlivou hysterku. Takže ač bys jí nejradši skočila po krku a vyzkoušela chvaty Charlieho andílků, s úsměvem polož svému miláčkovi ruku na rameno a prones: "No no, kdopak se to tady pokouší flirtovat? Smůla, Kláro, Dan je můj. Ale můžu ti zařídit seznamovací inzerát ve školním časopise..." Aniž bys ztratila šarm, dostaneš ji do pozice neatraktivního zboží, které nikdo nechce.

Mrcha č.6:

-Hvězda jasná

›Situace: Po škole se nosí jako pávice, naučenými gesty efektně odhazuje dlouhé vlasy, kopíruje styl Paris Hilton a mluví jako afektované modelky v roli moderátorek. Nad každým, kdo neví, co si oblékla Britney Spears na poslední předávání cen MTV, ohrnuje svůj vznešený nos.
››Jak ji vyřídíš: Tahle mrcha není až tak nebezpečná, jen zahleděná do sebe. Úplně proto postačí, když jí nastavíš zrcadlo. Vzpomínáš si na zábavnou hru z dětství, kdy jsi po matce opakovala každé slovo a gesto, dokud skoro nezešílela vzteky? Zapoj kamarádky a vyzkoušejte nervy vaší hvězdy jasné. Vsaď se, že ji to dlouho bavit nebude. Nejenže se skvěle pobavíte, ale docílíte i toho, že jí po vaší lekci pěkně spadne hřebínek.
Zdroj:princeznamiska.blog.cz

VanEssa na netu,VanessA na starDoll.com a její oblečení....

27. října 2008 v 19:45 | Andrejka |  Zac & Vanessa
ZaBralo to mál očasu,čtvrť hoDky to udělat,ale hledání fotek celou věčnost!!!Takže akceptujte to co tu je napsaný a kopírovat celý obrázek,uvést zdroj i pod článek!!!!!!!!

Od mojííí Berušky k narozkám...!:-*

11. října 2008 v 9:41 | Andrejka |  Od Vás
Nejnádhernější na světě....=)

Od Berušky za bleskovku........

11. října 2008 v 9:40 | Andrejka |  Od Vás
Krááásnééé díkyyy:-*

Za bleskovku Andrejkaa

11. října 2008 v 9:39 | Andrejka |  Pro Vás
Líbí???

ŘetěZák

11. října 2008 v 9:25 | AnDreJkA |  Řetězáčky
Myslíš si, že umíš správně nakládat se svým časem? >>JaK KdY.......

Troy Bolton Waxwork at Madame Tussauds London

11. října 2008 v 7:23 | Andrejka |  Zac & Vanessa
001.jpg
90 zobrazení
002.jpg
153 zobrazení
003.jpg
120 zobrazení
004.jpg
123 zobrazení8.10.Mam naRozkY dNeS!!!

8. října 2008 v 19:36 | Andrejka |  Deníček a já...
DnEs mAm narOzKy!!!8.10.1996 dííííky všEm pApaA:-*