Červen 2008

Bolí vrtání zubu?

29. června 2008 v 16:25 | Andrejka |  Deníček a já...
Mam malý kaz jako tečka(.) na předním zubu dolní patro a z té druhé strany,jakože když se usměju,tak není vidět....Jelikož se mi teď kejvou dva mléčné zuby(1 s kazem a druhý špičák),tak s tim půjdeme k zubařce až v srpnu,někdy na začátku až mi ty dva zuby vypadnou sami.......je to na druhém zubu a s tím nic jiného dělat nemůžou...Bolí to když je malý jako tečka?Bolí to celkově když dává tam už tu blombu?Povídejte,za každý příspěvěk vám budu vděčná...Díky
Prosím spěchá.......Andy

Book of Complaints

29. června 2008 v 14:37 | Andrejka |  Deníček a já...
Tohle je kniha stížností.........Sem pište svoje stížnosti na mě a můj blog,co se vám tu nelíbí,co byste změnili třeba v mém menu nebo SB,prostě to co se vám tu nelíbí.....každý kdo sem něco napíše,pravdivého-NE sporstého,toho napíšu do knihy stížností a budu se podle toho MOŽNÁ řídit....Děkuji Andrea.......

Čelenky!Jůůůů!

29. června 2008 v 10:44 | Andrejka |  For Girls
Tu mám,ale celou bílou a je z kůže.Z Kik za 29Kč=)
Dnes jsou čelenky jiné. Mají buď funkční charakter nebo estetický a slouží jako doplněk. Jsou slušivé, propracované a vybere si opravdu každý. Tento rok zažívají velký návrat a hojně se nosí. Obchůdky zaměřené na doplňky jsou jich plné a ceny se pohybují v různé výši. Skvělá zpráva je, že se nosí všechny druhy i barvy.

Mezi funkční čelenky patří jistojistě pletené. Zahřejí, hrají veselými barvami a sluší většině. Také pomáhají udržet vlasy na místě při nepříjemném a studeném větru podzimního dne. Není příjemné, když silně zafouká a všechny vlasy poletují. Nejen, že se zacuchají, ale především překážejí v obličeji.

Coby čelenku estetického charakteru lze chápat širokou látkovou, pevnou plastovou či kovovou obalenou v krásné látce. Obě samozřejmě také udrží neposlušné vlasy, ale hlavně jsou pravou ozdobou vašeho účesu.

Velmi módní jsou čelenky s kamínky, drobnými kvítky nebo obyčejná stuha ve vlasech. Frčí odvážné barvy, které rozzáří pochmurné a tmavé dny. Nosí se také elegance, které dávají přednost ženy na zodpovědných postech.


Dobře zvolenou čelenkou podtrhnete svůj vzhled a můžete ji nosit i na plesy a vánoční večírky.

Opravdu máte velký výběr materiálů a barev. Nic nezkazíte, když si tento doplněk pořídíte v moderním designu s leopardem, tygrem nebo zebrou. Zaujmete i puntíky a proužky. Nebojte se tohoto kousku a jděte si jich pár zkusit. Uvidíte, že vás některá osloví a ráda ji budete nosit. Při výběru se neřiďte jen módními trendy, ale dejte i na váš barevný typ a vybírejte také s ohledem na tvar obličeje.

Poslední(možná:D) článek před pozastavením blogu=)

27. června 2008 v 12:12 | Andrejka |  Deníček a já...
Žheru vás,láFky moe......po dobu co tu nebudu,mi pište komenty,koukejte na články,přikejte novinky atd. atd.!
LoFuju Vás a NIKDY nepřestanu,Ste moe lásQy a nikdy nepřestanete být!Po celé 2 měsíce prázdnin,budu u babiček,dědečků,kamrádek na chatě,atd. atd.!
A aby jste neříkali,dám vám sem pár fotek z dovči=)
Pohled z letadla....=)
=)No coment=)
Tak papa lásenQy moe blogový,papa v září!Pak napíšu,stejně du ještě na to TBC ...papapa

Pozastavuji blog na dobu určitou....

26. června 2008 v 21:37 | Andrejka |  Deníček a já...
Takže....Pozastavuji blog na CELÉ prázdniny!Z důvodu mojí nepřítomnosti,ale pište dál komenty,kukejte na muj blog a hlavně SB!NEMAŽTE SI MĚ!V září hned blog obnovím,pak napíšu,držím vám palečky na krásné vysvědčení a prázdniny ty nej.!Papa,lásky moje!Lofuju Vás a v září AHOOOOJ!:-*Muck Kiss Love

Václav král dnes zemřel!

21. června 2008 v 14:26 | Andrejka
Václav Král dnes zemřel!

Václav Král dnes zemřel!

20.6.08

Bývalý ředitel Království hraček Václav Král dnes zemřel. Sám, v přírodě, smířen se svým osudem…
Když se Václav Král včera loučil se svými nejbližšími a s firmou, nikdo netušil, že ho vlastně vidí naposledy. Jen jeho věrná duše Zdena Čistá si uvědomila, že je jejich bývalý ředitel brzy opustí. Jedině ona věděla, že Václav Král chce odejít do domu s pečovatelskou službou, aby ušetřil manželku Marii toho nejhoršího, co život s Alzheimerovou nemocí přináší pacientům i jejich okolí.
Poslední slova Marii
Snížená dávka léků se okamžitě promítla do Králova psychického stavu. Během posledního rozhovoru s Marií se proto opět dostavil výpadek vnímání, při kterém Václav pojmenoval jediný stín v jejich manželství - nikdy nebyli úplnou rodinou. Spolu s tím dal průchod i svým emocím, které Marii zasáhly do toho nejcitlivějšího místa. Dlouho skrývaná a potlačovaná zloba z něj najednou vystřelila takovou silou, že se jí málem podlomila kolena: "Nechci už nikdy mluvit se svou ženou! Celý život mě podváděla, abychom neměli děti!" Jak hluboko se asi tato Václavova slova vryjí Marii do srdce?
Smrt Krále
Ještě ráno Václav Král věřil, že dnes nastoupí do ústavu, kde dožije svůj život poznamenaný Alzheimerem. Ale před samotnými branami domu s pečovatelskou službou v něm něco zlomilo. Když si uvědomil, co ho čeká, chtěl se ještě naposledy podívat do přírody, projít se po polní cestě, slyšet šumění listí nad hlavou a zpěv ptáků, cítit vůni vody u rybníka...
Dlouhou procházku ale nezvládlo jeho léky přetěžované srdce. Václav Král zemřel na břehu rybníka, opřen o kmen stromu, smířený se svým osudem. Věděl, že to nastane, a věděl, že je to to nejlepší, co mohlo potkat Marii, jeho i všechny jeho blízké. Odešel hrdě a důstojně jako opravdový král...

Změna menu

21. června 2008 v 8:29 | Andrejka |  Novinky
Budu měnit trošku menu,tak se nelekněte :D


0.6.Rachel Hale

20. června 2008 v 16:00 | Andrejka |  Desingy blogu
Tenhle desing sem dělala JÁ SAMA!Byl lehký a ty okraje sem taky dělala sama!Nekopčit!

Brushe do Photo Filtru!

20. června 2008 v 13:35 | Andrejka |  Tipy a návody
Clik celý článek!


He said,She said.....

20. června 2008 v 9:42 | Andrejka |  Miss Tisdale


Pořádek v SB!

20. června 2008 v 8:23 | Andrejka |  SB
Takže tady je pořádek v SB!Spoustu mých SB na můj blog nechodí,nepíše komenty nic!
Jednoduše-Tady jsou SB který zůstávají mým SB a ty co tam nejsou(ty sou níže),ty nejsou UŽ mé SB,jelikož nechodí na můj blog,nepíšou komenty atd.
ZŮSTÁVÁ NAVŽDY-→Marťa,Kláruška,Danča,Miška,Beruška,Katte,
TS,K!ssy,Lovineska,Dianikaa,Miss Tisdale,Hilly,Heartties,Martulka
Miss Tisdale,Hilly,Heartties,and poslední.....-Summer......
NEZŮSTÁVÁ,ODPADÁ-↓
-------------------------------------
Ladybirdmonkey(Můj spol. blog s Beruškou),Týnka(Blog kámošky,není SB), a Majulííí(Je SB,ale pohádali jsme se,už je to OK ale nepovídáme si psolu např na icq moc..), a Mrs.Tisdale(Můj druhý blog o HSM)jsou blogy,které nejsou mé SB,ale sou to moje lásqy taky....=)
P.S.Sorry těm 8 odpadlým ze seznamu mých SB,ale můžete si za to sami,nepsali ste komenty,nechodili na můj blog a zkrátka nebyli moje SB!

A je to dole!

19. června 2008 v 16:30 | Andrejka |  Deníček a já...
Je to dole...Dal 2 injekce,a řikal že dá jen 1...Grrrr!Ale umrtvil mi to,každá injekce tam byla asi 15 vteřin,počítala sem to.........A cítila sem to ale,jak mi 3x nípal těma nůžkama do toho prostu....Au!!!Tě´d mě to pořád bolí jakoby mi to štípe a škube v tom....Hnus!

Držte palečky,přejte štěstí a modlete se za mě!

18. června 2008 v 18:32 | Andrejka |  Deníček a já...
Pokud všechno vyjde,bez bolesti(injekce nepočítam) tak KAŽDÉMU mému SB udělam diplom za to že je to nej SB,nebo vyznamení,třebai rozvrh s nějakou slavnou celebritou!Přísaham!Pokud ne,pokud to bude s bolestí(doufejme že ne) tak udělam aspoň spol. diplom za super SB....
A proto prosím,DRŽTE PALEČKY,PŘEJTE ŠTĚSTÍ A MODLETE SE ZA MĚ!Děkuji pa okolo půl 10 tohle vše dělejte,kvůli mě!Pa

.......!Neeeeee

16. června 2008 v 15:50 | Andrejka |  Deníček a já...
Došlo k nejhoršímu...Nehet de celý dolů...už ve čtvrtek i s tamtim...umrtví mi to a pak teprve...Poraďte,určitě to bude bolet,pomocte pls.!Vypadá to takhle přesně,našla jsem to foto na internetu,co na to řikáte?
Akorat ta boulička je menší....Řekněte jak to dají dolů,de dolů ta boulička a i nehet celý,poraďte,du už ve čtvrtek!!!!!!!!NEEEEE...já nechci nééééé!Jak dlouho to trvá?

Diplom za Bleskajduuu!=)

15. června 2008 v 19:29 | Andrejka |  Pro Vás