Kadlčková odpískala svatbu!

17. ledna 2008 v 17:38 | Anndy96 |  Celebrity

Kadlčková odpískala svatbu: Je pro mě moc starý!Hvězdička z nekonečného seriálu Ulice Dominika Kadlčková (17) si zřejmě sundala růžové brýle z očí. Po několikaměsíčním vztahu s italským právníkem Federickem (34) zjistila, že by v klidu mohl být jejím tátou a vzdát se v osmnácti své svobody není žádnou výhrou v loterii!
"Vdávat se rozhodně nehodlám. Nejsem padlá na hlavu, abych v osmácti řekla někomu ANO! Hráblo mi dost už tím, že jsem se zasnoubila," šokuje Dominika a pokračuje: "Moc dobře si uvědomuju, že je na mě trochu starý a že by mohl být můj táta. Ale více méně ho beru trošku z recese, vzhledem k tomu, že jsem se ještě nevyléčila ze svého předchozího vztahu. Ale pravda je, že se brzo budu k pánovi stěhovat."
Jak je možné, že si blondýnka před půl rokem, kdy ji Federick požádal o ruku, nevšimla, že je o sedmnáct let starší?
"Itálie je sice fajn, ale mně se tam prostě nelíbí. Pokusím se tady rok dva vydržet a pak se vrátím domů," tvrdí Kadlčková která se v Italském Miláně živí jako modelka.Zastesklo se snad Dominice po rodné hroudě ,kde byla bulvárem obletovanou rebelkou,nebo jí v Itálii moc pšenka nekvete?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama